SOBOTA 15. 06. 2024
Menu

Ubytování na Vranovsku

Letní dovolená, to je čas, který chcete bezpochyby prožít příjemně a v největším možném pohodlí. Včetně ubytování. Na Vranovsku je to naštěstí snadné.

Možnosti ubytování na Vranově a okolí jsou opravdu pestré. Ať už preferujete ubytování v hotelu, penzionu nebo kempu, můžete si být jisti, že u nás je vždy dostatek příjemných míst k noclehu.

Ubytování u vody, ve městě i uprostřed přírody

Je pro vás důležité být co nejblíž u vody? Pak je pro vás ideálním místem k ubytování camping Vranovská pláž a camp Bítov. Vranovská přehrada je v dosahu několika desítek metrů. V kempu Bítov se můžete ubytovat ve stanu, chatce nebo karavanu. Kemp Vranovská pláž k těmto možnostem přidává navíc ještě mobilheimy, penziony, ubytovnu a hotel. Další příjemné možnosti ubytování najdete přímo v městysu Vranov nad Dyjí, kde si můžete vybrat z několika hotelů a nespočtu penzionů, apartmánů a ubytování v soukromí. Co třeba romantické ubytování v penzionu v Zálesí nebo na chatě v Podhradí nad Dyjí?

Ubytování pro rodiny s dětmi je základ ideální dovolené

Chystáte-li se na dovolenou s dětmi, asi vám nemusíme připomínat, že dobře zvolené ubytování je jedním z hlavních klíčů k úspěchu. Poud hledáte místo určené speciálně pro rodiny s dětmi, neměl by vaší pozornosti ujít Babyhotel Karolínka ve Vranově nad Dyjí. Vyhřívané bazén a dětská herna vám pobyt rozhodně usnadní.

Kemp roku nebo penzion roku?

Jsme hrdí na naše ubytovací zařízení, které se opakovaně umisťují na předních pozicích v anketách Kemp roku a penzion roku. Patří k nim oba naše největší kempy, Camping Vranovská pláž a Camp Bítov, dále Penzion M ­ Vranovská přehrada, Penzion Relax ­ Vranov nad Dyjí a Penziony a restaurace Gaudeo.

Vyberte si to pravé ubytování pro vás v našem přehledu zde. Zvolte si, která z obcí Vranovska bude nejlepším výchozím bodem pro vaši dovolenou, vyberte si typ ubytování a cenové rozmezí. K jednotlivým ubytovacím zařízením jsme přidali možnost hodnocení hvězdičkami, takže snadno zjistíte, jak vybrané ubytování hodnotili ostatní hosté. Zároveň se můžete podělit o vaše vlastní zkušenosti a pomoct tak s výběrem ostatním.

Přehled ubytování na Vranovsku

Ubytování Vranov nad Dyjí

Ubytování Bítov

Camping Vranovská pláž – Kemp roku 2014

Camp Bítov – Kemp roku 2013

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska