PONDĚLÍ 26. 06. 2017
Menu

Blog

AKCE A VÝLETY NA VRANOVSKU 2017

Přehled akcí dle datumu: Státní zámek Vranov nad Dyjí Hrad Bítov Zřícenina Cornštejn Pláž Vranovské přehrady Pláž Hráz Uherčice . . .

Nová stezka Lesů ČR

Hraběnčina stezka Tuto turistickou naučnou stezku zrealizoval podnik Lesy České republiky, s.p. prostřednictvím Lesní správy Znojmo. Projekt byl financován z Programu 2020 – zajištění cílů veřejného zájmu u LČR. Celková délka stezky je 1 425 m a vede od bývalých koníren Vranovského zámku, přes Hraběnčinu louku, až do Junáckého údolí. Podél celé trasy se nachází několik zajímavých objektů jako například kaple z 18. století, ale i nově vytvořené objekty pro lesní pedagogiku a informační cedule.

Vranovský zámek má certifikát TOP VÝLETNÍ CÍLE

Vranovský zámek má Certifikát Top výletní cíle Skupina těch nejlepších turistických cílů na jižní Moravě spolupracuje pod značkou kvality Top výletní cíle Jižní Morava již osmou sezonu. V současné době je na jižní Moravě již 32 Top výletních cílů ze všech koutů regionu. A z nich na jižní Moravě získaly čtyři ocenění na veletrhu Regiontour v Brně. Certifikáty kvality předala zástupcům Památníku Mohyly míru - Muzea Brněnska, Slovanského hradiště v Mikulčicích, zámku v Lysicích a Státnímu zámku ve Vranově nad Dyjí Mgr. Zuzana Vojtová,ředitelka Centrály cestovního ruchu – Jižní Morava.

Vranovský zpravodaj

Aktuální číslo Vranovského zpravodaje

Tatra veteran muzeum Bítov

Televizní reportáž České televize v pořadu "Toulavá kamera" Odkaz na video v článku

Svatohubertská mše

I v roce 2016 se bude konat již pátý ročník Svatohubertské mše

Rekonstrukce koruny hráze

Práce na rekonstrukci koruny hráze budou zahájeny začátkem října tohoto roku. Povodí Moravy, s.p. uzavřelo smlouvu se zhotovitelem OHL ŽS, a.s., přičemž dotaci na tuto akci obdrželo v srpnu, cena stavby je 58,4 mil. Kč. Ukončení této stavby se předpokládá ....... pokračování v článku

Hrady, zámky, zříceniny

Na hradech a zámcích Vranovska se stále něco děje. A protože chceme, abyste byli stále v obraze, přinášíme vám přehled, který vám v tom pomůže.

Vyhněte se kolonám při cestě na Vranovsko

Vyhněte se kolonám při cestě na Vranovsko Bližší informace v článku.

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska