STŘEDA 24. 07. 2024
Menu

Adrenalinové aktivity

Tohle se vám bude líbit, pokud hledáte odvaz a vzrušení a chcete si z dovolené odvézt divoké zážitky. V létě se totiž vranovská pláž proměňuje v centrum adrenalinové zábavy.
 

Seskok z mostu přes Vranovskou přehradu

Mezi nejvyhledávanější atrakce patří Kienova houpačka (obdoba Bungee Jumpingu, skok z mostu na dynamickém laně) nad Švýcarskou zátokou. Ano, z toho velkého mostu, který spojuje vranovskou pláž s promenádou směrem k přehradě, který znáte ze všech pohlednic.
 

Lanový park na vranovské pláži

Vaši odvahu a dovednosti otestuje Lanový park Vranov v kempu Camping Vranovská pláž. Náš lanový park je v korunách deseti vzrostlých stromů a pohybovat se budete ve výšce až devět metrů nad zemí. Čeká vás sedmnáct překážek a čtyři lanovky. Uvidíme, co ve vás je :). Lanový park Vranov je určen pro dospělé i pro děti, ty menší v doprovodu instruktora, větší jej zvládnou projít samy. Instruktor však bude k dispozici všem, abyste se cítili bezpečně i v tak neuvěřitelné výšce.
 
Adrenalin pro skupiny
 
Tím to ještě nekončí. Pokud je vás více, můžete si to rozdat v paintballu. Pro skupiny jsme připraveni zorganizovat bojové hry v lese, případně ušít teambuildingové aktivity a hry přímo na míru. V tomto směru se o vás postará agentura Bakchus aktivity.
 
Kontakty
Bakchus aktivity
Více informací na: www.bakchusaktivity.cz
Kontakt: info@bakchusaktivity.cz 
Tel.: +420 739 750 490
 
Půjčovna Vranov
Více informací na: www.pujcovnavranov.cz
Kontakt: info@bakchusaktivity.cz
Tel.: +420 739 750 490
 
 
Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska