ÚTERÝ 30. 08. 2016
Menu

Vranov


Příroda a pláže

Už víte, co budete dělat na dovolené?

Vyberte si podle svého gusta z nabídky našeho regionu

Nejbližší akce

10. 09. 2016

10.9. Cyklozávod

Sledujte aktuální dění na Facebooku!
Vranovské kulturní léto na zámku

Vranovské kulturní léto na zámku

VRANOVSKÉ KULTURNÍ LÉTO 2016 Koncerty na Státním zámku ve Vranově nad Dyjí. Kamelot, Hostina pro Mozarta, Viva diva, Vranovská romance, Kráska a netvor, Nebezpečné známosti, Jakub a jeho pán, Musica coeli. Srdečně zveme nejen všechny turisty, ale i občany Vranova na kulturní letní zážitky.

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Naplánujte si výlet po hradech a zámcích moravsko-rakouského Podyjí. Objevujte soustavu dvaceti historických památek na řece Dyji mezi rakouským městečkem Raabs an der Thaya a moravským Znojmem.

Vyhlídky a rozhledny

Vyhlídky a rozhledny

Kde jinde získat potřebný nadhled, než na rozhlednách? Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní krásy Vranovska pěkně z výšky!

Dovolená pod stanem

Dovolená pod stanem

Napadá vás lepší dobrodružství? Stan, spacáky, baterka a chvíle napětí pod stanovou celtou. Hlavně když s sebou vezmete děti. Toto je ta nejlepší dovolená a úkol pro všechny tatínky.

Krajina historie a romantiky

Krajina historie a romantiky

Pojďte s námi objevovat Vranovsko, kraj čisté přírody, majestátních hradů a zámků i kostelů a nenápadných kapliček u cesty, kde budete mít chuť se zastavit, meditovat a tak trochu zapomenout na obvyklý všední shon.

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Děti rozhodně nenechávejte doma! Na Vranovsku se jim bude líbit. Čekají tu na ně vodní atrakce i dobrodružné výpravy do tajemných hradů a lesů! Schválně, víte, kde se natáčela pohádka Nesmrtelná teta? Na zámku Vranov nad Dyjí vám to rádi prozradí :-).

Vyhlídkové plavby lodí

Vyhlídkové plavby lodí

Plavba lodí po hladině Vranovské přehrady, to je pro romantiky vždycky silný zážitek. A když se k tomu přidá jedinečná vranovská příroda, výhled na majestátní památky v okolí a možná i sklenička dobrého vína, je jasné, že na tenhle výlet jen tak nezapomenete! Nyní se můžete vypravit na okružní plavby z Vranova nad Dyjí do Bítova.

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska