PÁTEK 12. 02. 2016
Menu

Vranov


Příroda a pláže

Už víte, co budete dělat na dovolené?

Vyberte si podle svého gusta z nabídky našeho regionu

Nejbližší akce

Sledujte aktuální dění na Facebooku!
Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku 2016

Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku 2016

"Zahájení rekreační sezóny na Vranovsku" je tradiční oblíbenou akcí - letos se koná již 10. ročník. Po celý víkend je připravena řada přitažlivých aktivit pro rodiny s dětmi, turisty, milovníky historie i pro ty, kteří chtějí prožít víkend plný zajímavých zážitků. Neváhejte a přijďte prožít pěkné dubnové dny na Vranovsko a Bítovsko.

Předzámčí Jevišovice

Předzámčí Jevišovice

Navštivte Předzámčí Jevišovice a novou expozici o přírodě a historii Jevišovicka. Objevte Venuši z Hlubokých Mašůvek, děsivé zbraně husitů, poznejte každodenní život zdejších obyvatel a užijte si legraci v našem bludišti!

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Naplánujte si výlet po hradech a zámcích moravsko-rakouského Podyjí. Objevujte soustavu dvaceti historických památek na řece Dyji mezi rakouským městečkem Raabs an der Thaya a moravským Znojmem.

Vyhlídky a rozhledny

Vyhlídky a rozhledny

Kde jinde získat potřebný nadhled, než na rozhlednách? Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní krásy Vranovska pěkně z výšky!

Krajina historie a romantiky

Krajina historie a romantiky

Pojďte s námi objevovat Vranovsko, kraj čisté přírody, majestátních hradů a zámků i kostelů a nenápadných kapliček u cesty, kde budete mít chuť se zastavit, meditovat a tak trochu zapomenout na obvyklý všední shon.

Dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi

Děti rozhodně nenechávejte doma! Na Vranovsku se jim bude líbit. Čekají tu na ně vodní atrakce i dobrodružné výpravy do tajemných hradů a lesů! Schválně, víte, kde se natáčela pohádka Nesmrtelná teta? Na zámku Vranov nad Dyjí vám to rádi prozradí :-).

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska