ČTVRTEK 17. 08. 2017
Menu

Akční nabídka

Jízdní řád lodí na prázdniny

JÍZDNÍ ŘÁD LODÍ PO VRANOVSKÉ PŘEHRADĚ platný od 1.7. - 27.8. 2017 Linkové a vyhlídkové plavby. 720 382 783 www.lodnidopravavranov.cz

AKCE dle datumu

Vranovské zámecké kulturní léto XXXV. ročník - Hrad Bítov - Zámek Uherčice - Léto na Cornštejně - Zábavné a hudební večery - Akce na hrázi a pláži

Oprava hráze Vranovské přehrady

HRÁZ UZAVŘENA (i pro pěší a cyklisty). Za hráz se dostanete lodním přívozem ze „Skalky“ (směr Klatovka) - jízdní řád lodí na www.lodnidopravavranov.cz Pěší trasou Claryho stezka (po modré značce od kostela - tam 3,5 km).

Turistický kolový vláček na Vranově

Turistický vláček s kapacitou 36 osob bude využíván pro zajištění dopravy od parkoviště u hráze do centra Vranova, na Státní zámek Vranov nad Dyjí a zpět přes stejné zastávky do přístaviště. JÍZDNÍ ŘÁD

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Naplánujte si výlet po hradech a zámcích moravsko-rakouského Podyjí. Objevujte soustavu dvaceti historických památek na řece Dyji mezi rakouským městečkem Raabs an der Thaya a moravským Znojmem.

Vyhlídky a rozhledny

Kde jinde získat potřebný nadhled, než na rozhlednách? Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní krásy Vranovska pěkně z výšky!

Dovolená pod stanem

Napadá vás lepší dobrodružství? Stan, spacáky, baterka a chvíle napětí pod stanovou celtou. Hlavně když s sebou vezmete děti. Toto je ta nejlepší dovolená a úkol pro všechny tatínky.

Krajina historie a romantiky

Pojďte s námi objevovat Vranovsko, kraj čisté přírody, majestátních hradů a zámků i kostelů a nenápadných kapliček u cesty, kde budete mít chuť se zastavit, meditovat a tak trochu zapomenout na obvyklý všední shon.

Dovolená s dětmi

Děti rozhodně nenechávejte doma! Na Vranovsku se jim bude líbit. Čekají tu na ně vodní atrakce i dobrodružné výpravy do tajemných hradů a lesů! Schválně, víte, kde se natáčela pohádka Nesmrtelná teta? Na zámku Vranov nad Dyjí vám to rádi prozradí :-).

Vyhlídkové plavby lodí

Plavba lodí po hladině Vranovské přehrady, to je pro romantiky vždycky silný zážitek. A když se k tomu přidá jedinečná vranovská příroda, výhled na majestátní památky v okolí a možná i sklenička dobrého vína, je jasné, že na tenhle výlet jen tak nezapomenete! Nyní se můžete vypravit na okružní plavby z Vranova nad Dyjí do Bítova.

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska