SOBOTA 21. 10. 2017
Menu

Akční nabídka

Výlov Jejkala

I letos se uskuteční tradiční výlov rybníka U Jejkala na Vranovsku (u obce Podmyče). Bude to v sobotu 21.10.2017, začátek v 9:00 hodin.

Svatohubertská mše

4. listopadu v 11 hodin Svatohubertská mše u Kaple Panny Marie Ochranitelky Maria Schütz ve Vranově

HALLOWEEN

V obci Šafov se můžete 28. října těšit na krvavou zábavu, děsivou tombolu ve společnosti čarodějnic a zombie. Speciality krvavý drink, žabí odvar a žravé krutopárky.

Tipy na výlety

Kam se vydat na výlety, co nezapomenout navštívit? Sestavili jsme pro vás nejdůležitější kontakty a možnosti procházek a výletů, které můžete na Vranovsku navštívit.

Oprava hráze Vranovské přehrady

HRÁZ UZAVŘENA (i pro pěší a cyklisty). Za hráz se dostanete lodním přívozem ze „Skalky“ (směr Klatovka) - jízdní řád lodí na www.lodnidopravavranov.cz Pěší trasou Claryho stezka (po modré značce od kostela - tam 3,5 km).

Turistický kolový vláček na Vranově

PRO LETOŠNÍ TURISTICKOU SEZÓNU 2017 byl provoz vláčku ukončen . Turistický vláček s kapacitou 36 osob bude využíván pro zajištění dopravy od parkoviště u hráze do centra Vranova, na Státní zámek Vranov nad Dyjí a zpět přes stejné zastávky do přístaviště. JÍZDNÍ ŘÁD do 30. září 2017 najdete na www.vlacekvranov.cz

Předzámčí Jevišovice

Navštivte Předzámčí Jevišovice a novou expozici o přírodě a historii Jevišovicka. Objevte Venuši z Hlubokých Mašůvek, děsivé zbraně husitů, poznejte každodenní život zdejších obyvatel a užijte si legraci v našem bludišti!

Hrady a zámky Moravsko-rakouského Podyjí

Naplánujte si výlet po hradech a zámcích moravsko-rakouského Podyjí. Objevujte soustavu dvaceti historických památek na řece Dyji mezi rakouským městečkem Raabs an der Thaya a moravským Znojmem.

Vyhlídky a rozhledny

Kde jinde získat potřebný nadhled, než na rozhlednách? Pojďte se s námi podívat na historické i přírodní krásy Vranovska pěkně z výšky!

Dovolená pod stanem

Napadá vás lepší dobrodružství? Stan, spacáky, baterka a chvíle napětí pod stanovou celtou. Hlavně když s sebou vezmete děti. Toto je ta nejlepší dovolená a úkol pro všechny tatínky.

Mikroregion Vranovsko © 2014 Sdružení pro rozvoj a obnovu obcí Vranovska